Alle CABINN hoteller

CABINN Aalborg
Smuk beliggenhed i Aalborgs kulturelle minefelt, med udsigt til Limfjorden & få minutters gang til restauranter og barer.

Fjordgade 20

9000 Aalborg

E-mail: aalborg@cabinn.com

Tlf: (+45) 9620 3000

Hotelchef

Jan Matthiesen

E-mail: jm@cabinn.com

Tlf: (+45) 9620 3007

Jylland
CABINN Aarhus
Placeret I hjertet af Aarhus mellem Domkirken og Aarhus Å . Få minutters gang fra gågadens mange butikker og det pulserende café liv langs Aarhus Å.

Kannikegade 14

8000 Aarhus

E-mail: aarhus@cabinn.com

Tlf: (+45) 8675 7000

Fax: (+45) 8675 7100

Hotelchef

Lisa Mikkelsen

E-mail: lm@cabinn.com

Tlf: (+45) 8675 7199

Jylland
CABINN Apartments
Lav pris på lange ophold, lokation, rengøring, Wi-Fi, parkering, the køkken, lav økonomisk binding

Arne Jacobsens Allé 4

2300 København S

E-mail: apartments@cabinn.com

Tlf: +4532465710

Hotelchef

Philip Mortensen

E-mail: pm@cabinn.com

Tlf: (+45) 3246 5734

København
CABINN Copenhagen
Du bor et stenkast fra vandet og den friske luft ved Københavns Havn, mens byens pulserende centrum ligger lige bag dig.

Arni Magnussons Gade 1

1577 København V

E-mail: copenhagen@cabinn.com

Tlf: (+45) 3329 1900

Hotelchef

Benedikte Sørensen

E-mail: bes@cabinn.com

Tlf: (+45) 3329 1913

København
CABINN City
Fantastisk beliggenhed, et stenkast fra Tivoli, Hovedbanegården og Strøget. Lej en cykel og se byen.

Mitchellsgade 14

1568 København V

E-mail: city@cabinn.com

Tlf: (+45) 3346 1600

Hotelchef

Mette Wandahl

E-mail: mw@cabinn.com

Tlf: (+45) 3346 1605

København
CABINN Esbjerg
Ligger i en elegant bygning fra 1914, placeret midt i den hyggelige bymidte – hvor du finder et hav af dejlige caféer og gode butikker.

Skolegade 14

6700 Esbjerg

E-mail: esbjerg@cabinn.com

Tlf: (+45) 7518 1600

Hotelchef

Charlotte Ibsen Jensen

E-mail: cij@cabinn.com

Tlf: (+45) 7610 5202

Jylland
CABINN Express
Midt på Frederiksberg, et stenkast fra søerne og Planetariet i hyggelig atmosfære.

Danasvej 32

1910 Frederiksberg C

E-mail: express@cabinn.com

Tlf: (+45) 3321 0400

Hotelchef

Mette Wandahl

E-mail: mw@cabinn.com

Tlf: (+45) 3346 1605

København
CABINN Metro
Nabo til Royal Arena og Bella Center, 10 min med tog/metro til centrum, Lufthavn og Amager Strandpark.

Arne Jacobsens Allé 2

2300 København S

E-mail: metro@cabinn.com

Tlf: (+45) 3246 5700

Hotelchef

Selu Maqeda

E-mail: smk@cabinn.com

Tlf: (+45) 3246 5715

København
CABINN Odense
Tag på eventyr i fortryllende Odense. Bo tæt på offentlig transport og en kort gåtur til Odense Centrum og H.C. Andersens barndomshjem

Østre Stationsvej 7

5000 Odense C

E-mail: odense@cabinn.com

Tlf: (+45) 6314 5700

Hotelchef

Alexandra Sørensen

E-mail: alexandra@cabinn.com

Tlf: (+45) 6314 5707

Fyn
CABINN Scandinavia
Midt på Frederiksberg, et stenkast fra søerne og Planetariet i hyggelig atmosfære.

Vodroffsvej 55

1900 Frederiksberg

E-mail: scandinavia@cabinn.com

Tlf: (+45) 3536 1111

Hotelchef

Mette Wandahl

E-mail: mw@cabinn.com

Tlf: (+45) 3346 1605

København
CABINN Vejle
CABINN Hotel i Vejle har byens bedste udsigt og beliggenhed. Tæt på banegården og lige ved foden af Vejles dejlige gågade og shopping centret Bryggen....

Dæmningen 6

7100 Vejle

E-mail: vejle@cabinn.com

Tlf: (+45) 7640 6000

Hotelchef

Ingelise Heede Ancker

E-mail: iha@cabinn.com

Tlf: (+45) 7640 6004

Jylland
TYPO3 CMS by TypoConsult A/S