Alle CABINN hoteller

CABINN Apartments
Lav pris på lange ophold, central lokation, rengøring, wi-fi, parkering, trinette-køkken, lav økonomisk binding

Arne Jacobsens Allé 4

2300 København S

E-mail: apartments@cabinn.com

Tlf: +(45)32465710

Hotelchef

Philip Mortensen

E-mail: pm@cabinn.com

Tlf: (+45) 3246 5710

København
CABINN Copenhagen
Du bor et stenkast fra vandet og den friske luft ved Københavns Havn, mens byens pulserende centrum ligger lige bag dig.

Arni Magnussons Gade 1

1577 København V

E-mail: copenhagen@cabinn.com

Tlf: (+45) 3329 1900

Hotelchef

Benedikte Sørensen

E-mail: bes@cabinn.com

Tlf: (+45) 3329 1900

København
CABINN City
Fantastisk beliggenhed, et stenkast fra Tivoli, Hovedbanegården og Strøget. Lej en cykel og se byen.

Mitchellsgade 14

1568 København V

E-mail: city@cabinn.com

Tlf: (+45) 3346 1600

Hotelchef

Inge Fredsholt

E-mail: if@cabinn.com

Tlf: (+45) 3346 1600

København
CABINN Metro
Nabo til Royal Arena og Bella Center, 10 min med tog/metro til centrum, Lufthavn og Amager Strandpark.

Arne Jacobsens Allé 2

2300 København S

E-mail: metro@cabinn.com

Tlf: (+45) 3246 5700

Hotelchef

Sandra Heje

E-mail: sh@cabinn.com

Tlf: (+45) 3246 5700

København
CABINN Scandinavia
Midt på Frederiksberg, et stenkast fra søerne og Planetariet i hyggelig atmosfære.

Vodroffsvej 55

1900 Frederiksberg

E-mail: scandinavia@cabinn.com

Tlf: (+45) 3536 1111

Hotelchef

Selu Maqeda

E-mail: selu@cabinn.com

Tlf: (+45) 3536 1111

København
CABINN Aalborg
Smuk beliggenhed i Aalborgs kulturelle minefelt, med udsigt til Limfjorden og få minutters gang til restauranter og barer.

Fjordgade 20

9000 Aalborg

E-mail: aalborg@cabinn.com

Tlf: (+45) 9620 3000

Hotelchef

Jan Matthiesen

E-mail: jm@cabinn.com

Tlf: (+45) 9620 3007

Jylland
CABINN Aarhus
Placeret i hjertet af Aarhus mellem Domkirken og Aarhus Å. Få minutters gang fra gågadens mange butikker og det pulserende caféliv langs åen i centrum...

Kannikegade 14

8000 Aarhus

E-mail: aarhus@cabinn.com

Tlf: (+45) 8675 7000

Fax: (+45) 8675 7100

Hotelchef

Lisa Mikkelsen

E-mail: lm@cabinn.com

Tlf: (+45) 8675 7000

Jylland
CABINN Esbjerg
Ligger i en elegant bygning, placeret midt i den hyggelige bymidte – hvor du finder et hav af dejlige caféer og gode butikker.

Skolegade 14

6700 Esbjerg

E-mail: esbjerg@cabinn.com

Tlf: (+45) 7518 1600

Hotelchef

Charlotte Ibsen Jensen

E-mail: cij@cabinn.com

Tlf: (+45) 7518 1600

Jylland
CABINN Plus Esbjerg
STØRRE. BEDRE. MERE! Åbner 10. juli 2024 Vores nye store hotel CABINN Plus Esbjerg – placeret på den bedste beliggenhed Torvegade 27

Torvegade 27

6700 Esbjerg

E-mail: plusesbjerg@cabinn.com

Tlf: +4586757100

Hotelchef

Charlotte Ibsen Jensen

E-mail: cij@cabinn.com

Tlf: +4586757100

Jylland
CABINN Vejle
CABINN Hotel i Vejle har byens bedste udsigt og beliggenhed. Tæt på banegården og lige ved foden af Vejles dejlige gågade og shopping centret Bryggen.

Dæmningen 6

7100 Vejle

E-mail: vejle@cabinn.com

Tlf: (+45) 7640 6000

Hotelchef

Dorte Kobel

E-mail: doko@cabinn.com

Tlf: (+45) 7640 6000

Jylland
CABINN Odense
Tag på eventyr i fortryllende Odense. Bo tæt på offentlig transport og en kort gåtur til Odense Centrum og H.C. Andersens barndomshjem.

Østre Stationsvej 7

5000 Odense C

E-mail: odense@cabinn.com

Tlf: (+45) 6314 5700

Hotelchef

Alexandra Sørensen

E-mail: alexandra@cabinn.com

Tlf: (+45) 6314 5707

Fyn
TYPO3 CMS by TypoConsult A/S