2-for-1 pakke

 

Supertilbud i hele landet: Overnat 2 personer, i udvalgte perioder, for 1 persons pris 


Vælg imellem

Standard-værelse inkl. morgenmadsbuffet

Standard er et dejligt funktionelt værelse med en enkeltseng og mulighed for ekstra opredning i udtræksseng eller køje. Værelset har eget bad og toilet, arbejdsbord, tv samt gratis wifi, te og kaffe.

Normalpris: DKK 870,-

Tilbud: DKK 740,-*

Spar: DKK 130,- 

 

Commodore-værelse inkl. morgenmadsbuffet

Commodore giver jer lidt ekstra plads og komfort. Værelset, der er vores mest populære, har plads til to gæster i twinsenge. I får naturligvis eget bad og toilet, arbejdsbord, tv samt gratis wifi, te og kaffe.


Pris i København:

Normalpris: DKK 955,-

Tilbud: DKK 825,-*

Spar: DKK 130,- 

 

Pris Fyn og Jylland:

Normalpris: DKK 905,-

Tilbud: DKK 775,-*

Spar: DKK 130,- 

 

*Kan ikke kombineres med andre tilbud og aftale

 

2-for-1-tilbuddet gælder for 2 personer på samme værelse og KUN i udvalgte perioder.

Kontakt venligst hotellerne her og hør nærmere.

CABINN Aalborg Hotel: Tlf. 96 20 30 00 eller e-mail aalborg@remove-this.cabinn.remove-this.com

CABINN Aarhus Hotel: Tlf. 86 75 70 00 eller e-mail aarhus@remove-this.cabinn.remove-this.com

CABINN City Hotel: Tlf. 33 46 16 16 eller e-mail city@remove-this.cabinn.remove-this.com

CABINN Esbjerg Hotel: Tlf. 75 18 16 00 eller e-mail esbjerg@remove-this.cabinn.remove-this.com

CABINN Express Hotel: Tlf. 33 21 04 00 eller e-mail express@remove-this.cabinn.remove-this.com

CABINN Metro Hotel: Tlf. 32 46 57 00 eller e-mail metro@remove-this.cabinn.remove-this.com

CABINN Odense Hotel: Tlf. 63 14 57 00 eller e-mail odense@remove-this.cabinn.remove-this.com

CABINN Scandinavia Hotel: Tlf. 35 36 11 11 eller e-mail scandinavia@remove-this.cabinn.remove-this.com